KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16359165
nr 1635 9165
Mats Rydstern
(f. 1952), Sverige
Blandteknik, Figurer. Signerad, daterad -91, bladets mått: 39x32 cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Mats Rydstern, svensk målare och tecknare född 1952.
måndag 12 augusti 2024
kl 18:25:21